Prihlásenie / registrácia užívateľa ... ak ste obchod prihláste sa tu.

Máte už účet na superdeal.sk?

Prihlásenie
*
*
  Prihlásenie pre obchody.

Zabudol som heslo. Registrácia nového užívateľa.

Prečo sa registrovať?

  • agentvytvorte si cenových agentov
  • hodnoteniehodnoďte obchody
  • záložkavytvárajte si záložky produktov
  • ... a súťažte o zaujímavé vecné ceny

Zabudnuté heslo

Zabudnuté heslo
*
 

Zadajte prihlasovací e-mail, ktorý ste uviedli pri registrácii. Heslo Vám bude zaslané.

 

Registrácia nového užívateľa

Registračné údaje
*
 

E-mailová adresa je Vaše prihlasovacie meno. Klikom na aktivačnú linku, ktorá Vám príde po úspešnej registrácií svoj e-mail potvrdíte a aktivujete užívateľský účet.

*
*
*

Súhlasím so zasielaním informácií o novinkách a zmenách na portáli Superdeal.sk.

*

 Zaškrtnutím súhlasíte s podmienkami registrácie.

 

Podmienky registrácie užívateľa na Superdeal.sk

1. Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom Superdeal.sk je spoločnosť superdeal.sk s.r.o., so sídlom Židovská 5, 811 01 Bratislava, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sro, vložka č.52622/B. (ďalej len superdeal.sk).

2. Registrácia používateľovi umožňuje využívať najmä nasledovné služby:

  • nastavenie služby cenového agenta / notifikácie o vývoji cien produktov
  • hodnotiť obchody
  • ukladať si vybrané produkty ako záložky
  • newsletter / informácie o novinkách, súťažiach a iné.

3. Osobné údaje a registrácia

Registrácia užívateľa je dobrovoľná. Užívateľ je povinný uvádzať pravdivé údaje.

Vykonaním registrácie užívateľ potvrdzuje, že ním poskytnuté povinné osobné údaje v rozsahu emailová adresa sú presné a pravdivé a dáva svoj súhlas v zmysle § 4 ods. 1 písm. i) zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom portálu. Registráciou ďalej užívateľ udeľuje súhlas na zaradenie svojich osobných údajov do databázy prevádzkovateľa a súhlas s komerčným využitím pre potreby prevádzkovateľa prípadne jeho partnerov.

Užívateľ udeľuje superdeal.sk súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na dobu trvania poskytovania služby. Užívateľ je oprávnený kedykoľvek svoj súhlas odvolať, pričom berie na vedomie oprávnenie superdeal.sk okamžite zrušiť užívateľovi konto. Ak užívateľ odvolá záujem o zasielanie komerčnej komunikácie, nie je tým dotknuté trvanie poskytovania služby superdeal.sk pre užívateľa.

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za akékoľvek následky alebo škodu spôsobenú zabudnutím prihlasovacích údajov užívateľom, prípadne zneužitím týchto prihlasovacích údajov treťou osobou. Prevádzkovateľ sa zároveň zaväzuje neposkytnúť prihlasovacie údaje jednotlivých užívateľov tretím osobám.

4. Záverečné ustanovenia

Prevádzkovateľ nie je povinný informovať registrovaných užívateľov o výpadkoch portálu u akýchkoľvek dôvodov. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za dáta uložené na portáli, pokiaľ dôjde k akémukoľvek útoku na server. Prevádzkovateľ taktiež nenesie zodpovednosť za akékoľvek následky, ktoré môžu užívateľom vzniknúť v dôsledku používania tohto portálu. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zrušiť užívateľský profil aj bez udania dôvodu, najmä však v nasledovných prípadoch: uvedené nepravdivé údaje, existencia viacerých profilov, opakované porušovanie podmienok.

Vykonaním registrácie prejavuje užívateľ súhlas s vyššie uvedenými pravidlami portálu a zaväzuje sa ich v plnom rozsahu dodržiavať.

 

* povinný údaj