Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

  • Uhlopriečka obrazovky: 81 cm
  • Technológia zobrazenia: LED
  • Rozlíšenie: Full HD

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory

Špecifikácia Philips 32PFL5606H

Uvoľnite sa a vychutnajte si skvelý večer v podmanivej kvalite vďaka LED televízoru s uhlopriečkou obrazovky 81 cm. Rozlíšenie Pixel Plus HD zaručí jasný a živý obraz vo Full HD, ktorý je dokonale doplnený autentickým zvukom dvojice reproduktorov s celkovým výkonom 20 W RMS. Technológia 100 Hz Perfect Motion Rate v sebe spája obnovovaciu frekvenciu panela s jedinečným spracovaním obrazu na vytvorenie výnimočnej ostrosti zobrazenia pohybu a čistého a živého obrazu aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám formátu jpeg, hudbe vo formáte mp3 a video súborom uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB.
Vlastnosti
Šírka76.1 cm
Výška47.3 cm
 

Recenzie Philips 32PFL5606H

Priemerné hodnotenie
5.0
priemer z 2 recenzie
Rozloženie hodnotenia
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
13.12 2011

Ján Vrábel

Pri mojom starom TV sa mi často stávalo, že pri zapnutí a vypnutí asi pol hodinku ešte vydával praskajúce zvuky. Keď som zavolal do servisu povedali mi, že je to normálny znak televízora. Konečne mám možnosť všetkým tento mýtus vyvrátiť. Môj nový Philips nepraská, nepuká, má krásny obraz aj zvuk. Okrem toho má nízku spotrebu energie, atraktívny dizajn, je tenký a ľahký. V tejto cenovej kategórii je to určite jedna z najlepších volieb.
Bola pre vás táto recenzia užitočná?Áno Nie
18.01 2012

Martina

Tento TV je jednoducho super a musím sa podeliť o svoje kladné pocity aj s ostatnými potenciálnymi zákazníkmi. Kúpila som si ho pred pol rokom a neviem si ho vynachváliť. Má perfektný jasný, ostrý obraz s HD kanálmi, žiadne pruhy alebo rozmazania. Potešila ma aj jednoduchá inštalácia a dostupný manuál, ktorý je napísaný zrozumiteľne. Nie som zrovna technický typ ale podľa mňa je to veľmi výhodná kúpa.
Bola pre vás táto recenzia užitočná?Áno Nie