Olympus VR-310

Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Pozrite si najlacnejšie Digitálne fotoaparáty na Superdeal.sk

Olympus Kompakt

Olympus VR-310 je malý a ľahký kompaktný digitálny fotoaparát, ktorý zaujme citlivým snímačom s vysokým rozlíšením 14 megapixelov, širokouhlým objektívom s 10x optickým priblížením, duálnou stabilizáciou obrazu i záznamom videa vo vysokom rozlíšení. Začínajúci aj pokročilí používatelia ocenia celý rad praktických funkcií, medzi ktoré patrí napríklad automatické rozpoznanie scény, celá rada vstavaných fotografických režimov, pokročilá detekcia tvárí na scéne či niekoľko grafických filtrov, ktoré je možné ihneď aplikovať na vytvorené snímky. S náhľadom na snímky pomôže výborný farebný displej s uhlopriečkou tri palce. Vnútorná pamäť o kapacite 33 MB možno rozšíriť pamäťovou kartou SD/SDHC. Napájanie zaisťuje dodávaný Li-Ion akumulátor.

Produkt Olympus VR-310 už nepredáva žiadny internetový obchod.

Parametre k produktu

Výrobca:Olympus
Typ fotoaparátu:Kompakt
k porovnaniu cien

Recenzie Olympus VR-310

Hodnotenie: 5/5

Iva 11.05.2012

Horšie zaostruje, inak nemám výhrady

Myslím, že nie je vždy možné (aspoň ja osobne nemám chuť) všade so sebou trepať kameru alebo DSLR a práve preto je fajn mať po ruke kompaktný malý foťák.

pestré panoramatické zábery, aj pri nízkom osvetlení slušná kvalita fotografií, ideálny na tvorbu momentiek, rýchly prístup do menu, pre začiatočníkov alebo pohodlných fotografov je k dispozícii automatický režim, ktorý umožňuje vytvárať slušné snímky, extrémne vysoká vernosť farieb, netreba čítať návod, na všetko sa dá prísť intuitívne.

zlé automatické zaostrovanie, malá interná pamäť

Bola pre vás táto recenzia užitočná?    Áno Nie

PRIDAŤ RECENZIU
alebo
Vaše hodnotenie
Odoslať
Hodnotenie: 5/5

Laco 04.04.2012

Olympus VR-310 recenzia

Ľahko použiteľný fotoaparát, ktorého výkon úplne zodpovedá cene. Je malý, kompaktný, prenosný, ľahký, v prípade potreby sa dá ľahko použiť. Dostatočne veľký zoom urobí aj zo vzdialenejších objektov krásne snímky a stabilizátor obrazu je tiež jedno veľké plus, najmä u detí alebo starších ľudí, ktorým sa trasú ruky. Obsahuje množstvo rôznych možností fotenia, dajú sa robiť dokonca panoramatické snímky krajiny, alebo dokonalé autoportréty, keďže obsahuje aj funkciu detekcie tváre a korekcie tieňov. Celkovo hodnotím veľmi dobre a som maximálne spokojný s výberom.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?    Áno Nie

Digitálne fotoaparáty, ktoré by Vás tiež mohli zaujímať

Vývoj ceny