Whirlpool WBE34132 A++X

Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Spoločnosť Whirlpool prináša jedinečnú a veľmi úspornú chladničku patriacu do energetickej triedy A++. Patrí medzi najúspornejšie na trhu a šetrí tak prírodu i Vašu peňaženku. Ponúka technológiu na ochranu potravín, hubenie baktérií a potlačenie pachov! Všetok vzduch obsiahnutý vo vnútornom priestore chladničky prechádza vstavaným aktívnym filtrom Microban®. Filter zachytí baktérie i chemické či mechanické nečistoty obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí pokazenie potravín, vzniku pachov a rôznych...

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Chladničky

Špecifikácia Whirlpool WBE34132 A++X

Spoločnosť Whirlpool prináša jedinečnú a veľmi úspornú chladničku patriacu do energetickej triedy A++. Patrí medzi najúspornejšie na trhu a šetrí tak prírodu i Vašu peňaženku. Ponúka technológiu na ochranu potravín, hubenie baktérií a potlačenie pachov! Všetok vzduch obsiahnutý vo vnútornom priestore chladničky prechádza vstavaným aktívnym filtrom Microban®. Filter zachytí baktérie i chemické či mechanické nečistoty obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí pokazenie potravín, vzniku pachov a rôznych ochorení (napr. salmonely). Filter je plne účinný po celú dobu svojej životnosti – tj. približne 6 mesiacov. Rovnomernú teplotu v priestore chladničky zabezpečuje ventilátor. Ďalšou výhodu sú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, ktoré okrem veľkej elegancie ponúknu i jednoduchú údržbu. Mraznička ponúkne 3 praktické priehľadné zásuvky vrátane XXL zásuvky, ktorá je ideálna pre objemné potraviny. Chladnička bola kompletne prepracovaná tak, aby ponúkla maximálny objem pri rovnakých rozmeroch. Navyše aj skrášli vašu kuchyňu, je prevedená v nerezovom obale.

Recenzie Whirlpool WBE34132 A++X

Priemerné hodnotenie
4.3
priemer z 6 recenzií
Rozloženie hodnotenia
5
3x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
13.12 2011

Daniel

Mám už viacero výrobkov od Whirpool a s chladničkou som zatiaľ tiež spokojný. Páči sa mi na nej najmä nízka hlučnosť, ktorá je pri iných modeloch častým problémom, veľkosť úložného priestoru a rozumná cena. Všetky jej klady a zápory zistím pravdepodobne až po dlhšej dobe ,ale zatiaľ maximálna spokojnosť!
Bola pre vás táto recenzia užitočná?Áno Nie
08.02 2012

Jana

Pri kúpe chladničky som sa tešila najmä na jej vnútorné rozloženie, pretože má naozaj rozumné usporiadanie všetkých poličiek. Páči sa mi najmä polička na poháre a zaváraniny, pretože šetrí miesto. Čo ma však zarazilo, boli chýbajúce poličky na fľaše. Takisto objem mrazničky je asi o 5 litrov menší než udáva výrobca.
Bola pre vás táto recenzia užitočná?Áno Nie
Všetky recenzie produktu (6) ->