Whirlpool WBE34132 A++X

Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Pozrite si najlacnejšie Chladničky na Superdeal.sk

Spoločnosť Whirlpool prináša jedinečnú a veľmi úspornú chladničku patriacu do energetickej triedy A++. Patrí medzi najúspornejšie na trhu a šetrí tak prírodu i Vašu peňaženku. Ponúka technológiu na ochranu potravín, hubenie baktérií a potlačenie pachov! Všetok vzduch obsiahnutý vo vnútornom priestore chladničky prechádza vstavaným aktívnym filtrom Microban®. Filter zachytí baktérie i chemické či mechanické nečistoty obsiahnuté vo vzduchu a zamedzí pokazenie potravín, vzniku pachov a rôznych ochorení (napr. salmonely). Filter je plne účinný po celú dobu svojej životnosti – tj. približne 6 mesiacov. Rovnomernú teplotu v priestore chladničky zabezpečuje ventilátor. Ďalšou výhodu sú odkladacie plochy z bezpečnostného skla, ktoré okrem veľkej elegancie ponúknu i jednoduchú údržbu. Mraznička ponúkne 3 praktické priehľadné zásuvky vrátane XXL zásuvky, ktorá je ideálna pre objemné potraviny. Chladnička bola kompletne prepracovaná tak, aby ponúkla maximálny objem pri rovnakých rozmeroch. Navyše aj skrášli vašu kuchyňu, je prevedená v nerezovom obale.

Produkt Whirlpool WBE34132 A++X už nepredáva žiadny internetový obchod.

k porovnaniu cien

Recenzie Whirlpool WBE34132 A++X

Hodnotenie: 4/5

Vlado 13.08.2012

Hodnotenie chladničky Whirlpool

Chladničku som si zaobstaral pred dvoma mesiacmi a som s ňou spokojný. Jediná vec, ktorá ma sklamala bola výmena dverí, keďže som potreboval otváranie na opačnú stranu. Pri výmene bol totiž značný problém, ale vraj to bola len chyba konkrétneho kusu, tak neviem. Každopádne odporúčam preveriť si to ešte pred jej kúpou.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?    Áno Nie

PRIDAŤ RECENZIU
alebo
Vaše hodnotenie
Odoslať
Hodnotenie: 5/5

Miro 04.06.2012

Tichá a dúfam, že aj energeticky šetrivá

Kúpil som si chladničku Whirpool, pretože výrobca sľubuje nízku energetickú spotrebu. Či je to naozaj pravda a spotreba bude taká akú výrobca deklaruje, uvidím až po dlhšom čase používanie, avšak zatiaľ som maximálne spokojný najmä s jej veľkosťou a cenou. Okrem toho je veľmi tichá, takže sa dá pri nej v pohode aj vyspať.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?    Áno Nie

Chladničky, ktoré by Vás tiež mohli zaujímať

Vývoj ceny